Dash (DASH) nedir? Nereden Alınır?
Dash (DASH) nedir? Nereden Alınır? Cryptocurrency'nin nasıl çalıştığı konusunda rol oynayan başka benzersiz Dash özellikleri vardır.

Dash, daha önce Darkcoin veya XCoin olarak bilinen bir kripto para birimidir. Bitcoin'in şu anda karşı karşıya olduğu bazı problemleri bir şekilde çözen bazı özelliklerle birlikte Bitcoin'i andıran bazı özellikleri vardır. Bu nedenle, Dash’da Bitcoin’in yaptığı gibi bir set azami para kaynağı var, ama onun durgunluk mekanizmaları temelde farklıdır. Bitcoin’den de daha anonim ve geçicidir. İşlemleri, şu anda Bitcoin ağındakilerden daha hızlıdır. Ama çizgi nedir tam olarak açıklamak için, onun eşsiz özelliklere bakmak gerekir.

Dash Kripto Para Grafiği

Dash Kripto Para Grafiği

Dash Çizgi ve Grafik Özellikleri

Bu, Dash'ın sahip olduğu bazı yönetişim özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Özünde, kripto para birimi, yönetim anlamında, çok sayıda paydaş içeren mutabakat sistemleriyle çalışmak yerine, yönetim sorunlarına daha çok meydan okuyan bir yönetim sistemi olarak değil, daha çok yönetimsel bir Otonom Organizasyon gibi çalışır. Cryptocurrency'nin nasıl çalıştığı konusunda rol oynayan başka benzersiz Dash özellikleri vardır. İşte bu özelliklerden bazıları:

• Maksimum besleme kapatılmıştır.

• Üretim 2150 yılında sona erecek.

• Üretilen miktar, 2150'de neredeyse 0'a ulaşıncaya kadar yıllık %7 oranında azaltılacaktır.

• Ağı güvenceye almak için 2 katmanlı madenciler ve ana düğümler sorumludur.

• Madencilerin madenciliğini onaylamak için bir ana düğüm mutabakatı gereklidir.

• Madencilik için ödüller mastır düğümleri ve madenciler arasında bölünür, ana düğümler Dash'ın yaklaşık %45'ini alır.

• Yeni bir blok her 2 buçuk dakikada bir ya da daha az sürede çıkarılır.

• Blok ödüllerinin her biri 5 Dash'ta ayarlanır.

Dünya Genelinde Dash Yatırımcıları

Dünya Genelinde Dash Yatırımcıları

Dash (DASH) Nerelerde Kullanılabilir?

Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak, Dash’ın yüksek kabul oranlarına sahip olması gerektiğini varsaymak güvenli olacaktır. Gerçek şu ki, bu cryptocurrency için başlangıcından beri yaklaşık 2 buçuk yıl sürdü. Bunu başarmanın anahtarlarından biri, Darkcoin ve XCoin'den Dash'a yeniden markalaştırılmasıydı. Ortalama kullanıcı için, herhangi bir belirsiz ilişkiyi ima etmeyen Dash gibi daha tarafsız bir adla bir varlığı elde etmek daha çekici olabilir.

Öte yandan, Dash geliştiricileri de, para birimini ekonomik faaliyete mümkün olan en kısa sürede bağlama konusunda çok fazla zaman ve çaba harcadılar. Bu nedenle, birçok bitcoin kullanıcısının sahip olduğu Trezor donanım cüzdanları gibi cihazların Dash cüzdanlarını da barındırabilmesini sağladılar. Geliştiriciler ayrıca, Lamassu ATM'leri ile uyumlu olan ve Dash N 'Drink soda makinesini oluşturmaya yönelik kripto para kazanmaya da yatırım yaptı.

Bitcoin İle Dash Kripto Paraya Yatırım İmkanı

Bitcoin İle Dash Kripto Paraya Yatırım İmkanı

Dash (DASH) Nereden Hangi Borsalardan Alınır ?

Dash (DASH) dünya genelinde yaygın alım ve satımcılarına sahip bir kripto para birimi olduğundan dolayı, Dünya genelinde global borsalar başta olmak üzere çok kolay bulanabilen bir kripto para birimidir.
Dash (DASH) Satan Borsalar
Binance
Bittirex
Cex.io 

Dash Yatırımcısı Olmayı Düşünürmüsün?

Dash Yatırımcısı Olmayı Düşünürmüsün?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!